Aktualności

Koncert "Dla Wolnej i Niepodległej"

Email Drukuj PDF

07. 11. 2018 r. w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej został zaprezentowany program słowno – muzyczny „Dla Wolnej i Niepodległej” przygotowany przez uczniów szkoły i chóru parafialnego „Soli Deo”  pod kierunkiem pani Renaty Bieli i pana Bogdana Oczkowskiego.

Więcej…
 

Talenty 2018

Email Drukuj PDF

W październiku uczniowie naszej szkoły brali udział w XVIII Festiwalu Artystycznym „Talenty 2018”. Festiwal jest prezentacją indywidualnych talentów artystycznych: wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, recytatorskich, plastycznych, fotograficznych. Głównym celem Festiwalu jest promocja utalentowanych dzieci i młodzieży. W tym roku nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia  i wysokie miejsca w konkursie oraz wiele nominacji do powiatu. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie wyróżnionych i nominowanych uczniów.

Więcej…
 

Kobiety na 100

Email Drukuj PDF

Uczennice klas V naszej szkoły: Antonia Stradomska, Nadia Oczkowska, Martyna Tomiak, Anna Konopka, Wiktoria Pawlik zdobyły I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy „Kobiety na 100” w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Turniej był jednym z przedsięwzięć realizowanych w ramach projektu "Historia jest kobietą", który miał na celu upowszechnienie, wiedzy na temat 100. rocznicy nadania kobietom w Polsce praw wyborczych, a przede wszystkim ukazanie dorobku kobiet w historii naszego państwa. Turniej stylizowany na telewizyjny turniej wiedzy dotyczył Polek, które swoim życiem i działalnością przyczyniły się do rozwoju Polski w różnych dziedzinach życia (kobiety walczące o swoje prawa wyborcze, pierwsze parlamentarzystki, sportowcy, lokalne aktywistki, więźniarki komunistycznego reżimu, noblistki).

 

Kodeks Kulturalnego Ucznia

Email Drukuj PDF

W ramach akcji KULTURA I SZACUNEK TWORZĄ MÓJ POZYTYWNY WIZERUNEK prowadzonej w naszej szkole, uczniowie i nauczyciele opracowali KODEKS KULTURALNEGO UCZNIA. Zawiera on złote zasady nie tylko komunikacji, ale również zachowania.

Więcej…
 

Listy do przyszłości już w Wawelskiej Kapsule Czasu

Email Drukuj PDF

Zuzanna Łukasiak, Laureatka Konkursu „Listy do przyszłości” wraz z dyrektorem szkoły, p. Marią Mlak i opiekunem, p. Marzeną Żeglińską wzięły udział w uroczystość złożenia Wawelskiej Kapsuły Czasu, która odbyła się 7 listopada 2018 r. na Zamku Królewskim na Wawelu. Stu Laureatów konkursu, których prace wyłoniono spośród ponad 12000 listów, otrzymało nagrody i dyplomy z rąk organizatorów. Następnie oficjalnie zamknięto Kapsułę Czasu i zakopano na Wzgórzu.

Więcej…
 


Strona 5 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama