Aktualności

Podsumowanie IX edycji „Odblaskowej Szkoły”

Email Drukuj PDF

Pamiętaj!

Gdy wieczorem idziesz drogą, noś się żółto, odblaskowo!

Wraz z końcem października dobiegła końca IX edycja „Odblaskowej Szkoły” - konkursu, do którego przystąpiła po raz kolejny nasza szkoła.

Więcej…
 

Rekord dla Niepodległej

Email Drukuj PDF

 

W odpowiedzi na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przyłączą się do akcji bicia "Rekordu dla Niepodległej" śpiewając wspólnie hymn narodowy 9 listopada 2018 r. o godz. 1111.

 

Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

Email Drukuj PDF

Dnia 1 i 2 listopada wszyscy pamiętamy o zmarłych. W związku z tym, dnia 31.10.2018 r. klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami: p. J. Studnicką oraz p. K. Daniel, udały się na Cmentarz Nieznanego Żołnierza, by tam wspólnie pomodlić się i zapalić znicze. Na bezimiennych mogiłach, w ciszy i z zachowaniem powagi, uczniowie uczcili pamięć tych, którzy oddali życie za nasz kraj.

Więcej…
 

Człowiek nie może żyć bez miłości

Email Drukuj PDF

„Człowiek nie może żyć bez miłości”
spektakl upamiętniający 40. rocznicę wyboru kard. Wojtyły na papieża

Nie w tym rzecz, by odejść (…)
rzecz w tym, by wrócić i na dawnym miejscu
odnaleźć siebie.

W piątek 26.10.2018 r. uczniowie naszej szkoły, a w niedzielę 28.10.2018 r. również mieszkańcy Kalwarii i zaproszeni goście mieli okazję bliżej poznać naukę papieża Polaka poprzez obejrzenie impresji teatralnej „Człowiek nie może żyć bez miłości” opartej na motywach utworu „Przed sklepem jubilera” - medytacji o sakramencie małżeństwa, napisanej przez młodego Karola Wojtyłę.

Więcej…
 

Odblaskowa szkoła - konkurs plastyczny

Email Drukuj PDF

W ramach projektu ODBLASKOWA  SZKOŁA przeprowadzono szkolny konkurs plastyczny "Jestem uczestnikiem ruchu drogowego'' dla uczniów kl I - III. Celem konkursu było propagowanie haseł "Bezpiecznie na drodze" oraz "Zachowanie bezpieczeństwa w ruchu ulicznym". Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a wyróżnione prace zdobią szkolny korytarz.

Więcej…
 


Strona 6 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama