Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

Informacja dla Rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do przedszkola i do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

1. Dyrekcja informuje rodziców dzieci przedszkolnych, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do przedszkola na kolejny rok szkolny, że listy dzieci zakwalifikowanych zostały umieszczone na drzwiach wejściowych do przedszkola i do hali sportowej oraz na stronie internetowej szkoły. W związku z powyższym, rodzice zobowiązani są pobrać ze strony internetowej szkoły Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola, wypełnienie i przesłanie go drogą mailową w formie skanu lub zdjęcia na adres szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 2 kwietnia 2020 r. (czwartek).
  2. Rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do klasy I prosimy o wypełnienie kart lub wniosków (dotyczy wyłącznie dzieci spoza obwodu szkolnego) i wrzucanie do opisanej skrzynki, która  umieszczona jest przy wejściu do hali sportowej w godzinach od 7.00 – 15.00 lub przesyłanie ich drogą elektroniczną w formie skanu lub zdjęcia powyższego dokumentu do 17 kwietnia 2020 r. na adres szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dzisiaj jest: Sobota
6 Czerwca 2020
Benignus, Dominika, Klaudiusz, Laurenty,
Norbert, Norberta, Paulina, Symeon,
Więcerad

Do końca roku zostało 209 dni.
Zodiak: Bliźnięta